OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 607 242 260 | info@sanceprotalent.cz

Chci pomáhat nadaným dětem

Pomozte nadaným dětem a zařaďte se mezi dárce. Pro úspěšné zařazení stačí vyplnit kontaktní formulář a my vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi.

Kontaktujte nás

Chci darovat 

Podporujeme

PŘIHLÁŠKA

MEGATON FASHION SHOW V LUCERNĚ

Hledáme nadané děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, které rády zpívají, tancují či malují. Nejen, že můžeš ukázat, co umíš, ale dostaneš jedinečnou možnost si vyzkoušet, jaké to je vystoupit v Lucerně baru v centru Prahy před mnoha lidmi v rámci MEGATON FASHION SHOW 2017, která proběhne 15. února 2018, den po Valentýnu. Děti, které vybereme, se podílet na prestižní akci, mají možnost získat finance na rozvoj svého talentu a možnost budoucí spolupráce s Nadačním fondem Šance pro talent. Hledáme pouze 3 děti. Podmínkou je, věk od 7 - 17 let. Na přípravu je mnoho času, využijte jej, ale konkurz uzavíráme 10. ledna 2018. Od té doby již nebude možnost se přihlásit a ani se zúčastnit jako vystupující. 


Pro registraci vyplňte formulář níže (všechna pole jsou povinná):

Základní informace
Adresa bydliště
Napiš něco o sobě
Zašli ukázku své práce (foto, obrázky) či video nebo audio. Zvýší se Tvá šance zúčastnit Megaton fashion show 2017 v Lucerně.
(max. 5MB)
Zákonný zástupce
Podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen „zákon“).

Novinky

Novinky

21.12.2017 - ADVENTNÍ BENEFIČNÍ KONCERT V KOSTELE SV. MIKULÁŠE NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ V PRAZE

9.6. 2017 - NOC KOSTELŮ SV. MIKULÁŠ STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE

18.5.2017 - KONCERT V KOSTELE SV. JAKUBA V ČESKÉ TŘEBOVÉ

Více aktivit

Hlavní partneři

Více informací

facebook