OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 607 242 260 | info@sanceprotalent.cz

Chci pomáhat nadaným dětem

Pomozte nadaným dětem a zařaďte se mezi dárce. Pro úspěšné zařazení stačí vyplnit kontaktní formulář a my vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi.

Kontaktujte nás

Chci darovat 

Podporujeme

Podporujeme mladé lidi a motivujeme je k vlastní tvůrčí činnosti.

UGC (United gipsy crew) je hip hopová kapela

Parta mladých lidí, kteří chtějí světu ukázat nejen co umí, ale i formou hudby upozornit na aktuální problémy v naší společnosti. Vlastním vyjdářením popisují problémy ve vztazích, ve společnosti a pod a to je "UGC".

UGC (United gipsy crew) je hip hopová kapela, která vznikla v roce 2011 v Praze.
Členové kapely jsou: David Šamko, Marek Jano, Richard Karol.
Do podvědomí veřejnosti se dostali díky skladbě Nebud dilino, která měla za cíl podpořit rodiče, aby nedávali děti do zvláštních škol. Následovaly další uspěšné songy jako například: On the mic, Vánoční čas a jeden z nejoblíbenějších Funky styl. UGC se učastnili několika známých českých festivalů jako je Hip Hop Kemp, Majáles, Khamoro, United Island, Žižkovská noc.... V současné době spolupracují s producenty (Mistr K, DJ Dadyš, Dj Roxtar, Kato) a s dalšími lidmi, jako je Slávek Janda, Studenstka akademie, Oereo atd...
Nyní pracují na jejich první desce s názvem MÍT SVŮJ CÍL, která vyjde pod BEATLIFE LABEL. Deska nebude nejen o hip hopu, ale také o jiných stylech moderní hudby.

V případě, že byste chtěli podpořit tuto kapelu nebo jiné nadané umělce, můžete tak učinit prostřednictvím platební brány.

 

Novinky

Novinky

21.12.2017 - ADVENTNÍ BENEFIČNÍ KONCERT V KOSTELE SV. MIKULÁŠE NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ V PRAZE

9.6. 2017 - NOC KOSTELŮ SV. MIKULÁŠ STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE

18.5.2017 - KONCERT V KOSTELE SV. JAKUBA V ČESKÉ TŘEBOVÉ

Více aktivit

Hlavní partneři

Více informací

facebook