Kontaktujte nás: +420 607 242 260 | info@sanceprotalent.cz

Chci pomáhat nadaným dětem

Pomozte nadaným dětem a zařaďte se mezi dárce. Pro úspěšné zařazení stačí vyplnit kontaktní formulář a my vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi.

Kontaktujte nás

Chci darovat 

Aktuálně podporujeme

O nadačním fondu

Nadační fond Šance pro talent podporuje rozvoj talentu nadaných dětí ze sociálně znevýhodněných rodin v České republice .


Prvotním impulsem k zahájení činnosti Nadačního fondu Šance pro talent byla nutnost konkrétní pomoci dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí. Zaměřili jsem se kromě finanční a materiální podpory také na zkvalitnění rozvoje duševních a fyzických schopností dětí. Dosavadní zkušenosti jsme shrnuli do projektu s názvem PERLIČKY V MOŘI - podporuje rozvoj osobnosti jednotlivců, kterým jejich sociální podmínky neumožňují plně využít jejich nadání a talent. Našim "perličkám" vyhledáváme pomoc nejen finanční, ale podporujeme všestranně jejich potřeby v oblasti kulturní a vzdělávací. Projekt se zaměřuje na intenzivní vyhledávání talentovaných dětí ("perliček") ze sociálně slabých rodin, permanentní odborný dohled nad rozvojem jejich talentu, jakož i maximální podporu realizace po všech stránkách. NF Šance pro talent otevírá dveře mladým umělcům, sportovcům, vědcům, badatelům atd., zkrátka všem dětem, jejichž prokazatelnému talentu a nadání překážejí v růstu sociálně ekonomické důvody.

Cílem nadačního fondu Šance pro talent je:

- intenzivní vyhledávání talentovaných dětí ze sociálně slabých rodin a dětských domovů
- integrace a rozvoj konkrétních schopností vybraných dětí, podpora jejich ambicí, chuti ke vzdělání a dosahování úspěchů
- zajišťování volnočasových a dalších aktivit vedoucích k rozvoji talentu dítěte


Pomozte nám vyhledávat nadané děti jako perličky v moři. Výše příspěvku je libovolná.

 

Novinky

Novinky

21.12.2017 - ADVENTNÍ BENEFIČNÍ KONCERT V KOSTELE SV. MIKULÁŠE NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ V PRAZE

9.6. 2017 - NOC KOSTELŮ SV. MIKULÁŠ STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE

18.5.2017 - KONCERT V KOSTELE SV. JAKUBA V ČESKÉ TŘEBOVÉ

Více aktivit

Naši partneři

Více informací

facebook