Kontaktujte nás: +420 224 142 463

Nadační fond Šance pro talent

podporujeme nadané děti ze sociálně znevýhodněného prostředí

Aktivity.

Kontakt: +420 608 660 776, info@sanceprotalent.cz

Online vstupenky


Účinkují: Alena Kubátová /housle/, Josef Zámečník /trumpeta/, Kamil Vavrek /varhany/

Na programu zazní díla autorů: J. S.Bach, G.F.Händel, G. Faure, C.Franck, A. Dvořák a varhanní improvizace

                      


18.5.2017

Koncert pro studenty gymnázia v České Třebové v kostele sv. Jakuba v České Třebové

Koncert duchovní hudby s exkurzí varhan pro studenty gymnázia v České Třebové. Účinkují: František Svejskovský (trumpeta), Kamil Vavrek (varhany)

poděkování


Nadační příspěvek

Nadační fond poskytl část nadačních příspěvků Radkovi Bagárovi a Julii Švábové. Nadační příspěvek zahrnuje především náklady spojené se studiem.


9.12. Byli jsme pozváni

Dne 9.12. proběhla akce s názvem Dejme šanci dětem, které pořádal spolek Charita dětem na výstavišti PVA Letňany v Praze. Jednalo se o vánoční doprovodný program v rámci Stříbrných vánočních dnů, při kterém se představily svým vystoupením děti z dětských domovů a děti z II. základní školy v Litomyšli. Mezi dětmi z dětských domovů, které spolek Charita dětem podporuje jsou i děti, které mají velké hudební předpoklady a zvažujeme finanční podporu zájmových činností pro některé z nich. 


Vánoční benefiční koncert

22. prosince 2016, kostel sv. Mikuláše, Staroměstské náměstí, Praha


Nadační příspěvky schváleny

Nadační příspěvek byl rozhodnutím správní rady přiznán Radkovi Bagárovi a Julii Švábové. Gratulujeme.


14.7. - Setkání

Začátkem prázdnin jsme měli milé setkání s Radkem Bagárem a jeho rodinou. Zjistili jsme, že Radek je velmi mladý a také velmi nadějný muzikant. hraje na klavír. S rodiči jsme projednali možnosti finanční podpory jejich syna Radka. Více o Radkovi ZDE.


11.6.2016 - WORKSHOP HUDEBNÍ KOMPOZICE

"Chci si složit písničku"

Workshop je určen pro zájemce od 15 let a pro maximální Počet 40 osob - vstupné dobrovolné - Sraz před kostelem ČSCH Vršovice ve 14:30. Lektor workshopu: MgA. Jan Kubala (Hans Karlsen) vystudoval JAMU v Brně obor hudební kompozice. Ještě při studiích na konzervatoři také obory dirigování, klavír a varhany. Dnes se věnuje kompozici vážné hudby - duchovní, ale často i moderní současné (pop). https://www.youtube.com/playlist?list=PLsnCTYshKr_iD1jdzYgjG7UhtnMPGsLUf

Facebook

Články