Kontaktujte nás: +420 607 242 260 | info@sanceprotalent.cz

Chci pomáhat nadaným dětem

Pomozte nadaným dětem a zařaďte se mezi dárce. Pro úspěšné zařazení stačí vyplnit kontaktní formulář a my vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi.

Kontaktujte nás

Chci darovat 

Aktuálně podporujeme

Vážení přátelé,

obdrželi jsme dopis o dívence Monice Giňové (15 let), která žije v romské osadě v Lenartově na východním Slovensku.

Jejím celoživotním snem je dostat se z osady a my se snažíme podporovat Moniku v jejím snu, který je zároveň jediným východiskem ze zoufalství, na její cestě ven z osady.

Bohužel, její situace v rodině není lehká, rodiče Moniku chtějí provdat a nutí ji, aby zůstala v osadě. Moniku přijali na konzervatoř v Košicích (Exnárova) a od září může začít studovat. Rodiče s tím nesouhlasí a nebudou ji tedy ani finančně podporovat, pokud v osadě nezůstane. Rodiče dívenky na toto téma odmítají hovořit, nemají ochotu ani snahu Monice naslouchat a podporovat ji.
Monika potřebuje peníze na internát, stravu a dopravu do školy a zpět domů.
Cena za internát je přibližně 25 EURO na měsíc. Cesta tam a zpět (Lenartov - Košice) je přibližně 5,50 EURO, za 4 víkendy je to tedy tam a zpět 44 EURO, Celkem: 139 EURO měsíčně, což je přibližně 3500 - 4000 Kč
V případě, že byste rádi Moniku podpořiili vyšíí částkou, můžete tak učinit samozřejmě měsíčními příspěvky. Váš příspěvek by byl určen na školní rok 2016/2017.

 

Novinky

Novinky

21.12.2017 - ADVENTNÍ BENEFIČNÍ KONCERT V KOSTELE SV. MIKULÁŠE NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ V PRAZE

9.6. 2017 - NOC KOSTELŮ SV. MIKULÁŠ STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE

18.5.2017 - KONCERT V KOSTELE SV. JAKUBA V ČESKÉ TŘEBOVÉ

Více aktivit

Naši partneři

Více informací

facebook