OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 607 242 260 | info@sanceprotalent.cz

Chci pomáhat nadaným dětem

Pomozte nadaným dětem a zařaďte se mezi dárce. Pro úspěšné zařazení stačí vyplnit kontaktní formulář a my vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi.

Kontaktujte nás

Chci darovat 

Podporujeme

KONKURZ NA MEGATON FASHION SHOW V LUCERNA BAR PRAHA

- I. kolo -

Hledáme nadané děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, které rády zpívají, tancují a malují. Nejen, že můžeš ukázat, co umíš, ale dostáváš jedinečnou možnost si vyzkoušet, jaké to je vystoupit v Lucerně baru v centru Prahy před mnoha lidmi v rámci MEGATON FASHION SHOW, která proběhne 15. února 2018, den po Valentýnu. Děti, které vybereme, mají možnost se podílet na prestižní akci, získají i finance na další rozvoj svého talentu a možnost spolupráce s Nadačním fondem Šance pro talent. Hledáme pouze 3 děti. Podmínkou je, věk od 7 - 17 let. Na přípravu je mnoho času, využijte jej, ale konkurz uzavíráme 10. ledna 2018. Od té doby již nebude možnost se přihlásit a ani se zúčastnit. Leda až následující rok 2019 :). II. kolo proběhne v Praze (termín upřesníme po výběru z 10 přihlášených dětí a III. kolo je finále, tzn. tvoje vystoupení.


Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

*
*
*
*
*
*

Novinky

Novinky

21.12.2017 - ADVENTNÍ BENEFIČNÍ KONCERT V KOSTELE SV. MIKULÁŠE NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ V PRAZE

9.6. 2017 - NOC KOSTELŮ SV. MIKULÁŠ STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE

18.5.2017 - KONCERT V KOSTELE SV. JAKUBA V ČESKÉ TŘEBOVÉ

Více aktivit

Hlavní partneři

Více informací

facebook